LinkedUp

iPhone ve iPad için Arkadaşlık Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 9.2 MB
  • Sürüm 1.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici LinkedUp, LLC

LinkedUp indir. Sosyal Ağ kategorisindeki bu uygulama iPhone içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

iPhone ve iPad kullanıcılarının yeni arkadaşlıklar kurabilmelerini sağlayan LinkedUp, kullanıcıların LinkedIn profillerini temel alan tamamen ücretsiz bir mobil çöpçatanlık uygulamasıdır.

Klasik çöpçatan uygulamalarında olduğu gibi kullanıcıların belirli kriterlere göre eşleşmesini ve istenildiğinde de birbirleriyle iletişim kurabilmelerini sağlayan uygulama ayrıca ortak zevkler, ortak beğeniler ve potansiyel partnerinin işinden gücünden emin olmanıza da olanak sağlayan bir uygulama olarak dikkat çekiyor.

Uygulama üzerinden çalıştığınız sektöre, yaşa, cinsiyete, lokasyona ve eğitim bilgilerine göre kriterler belirleyerek potansiyel partnerleri listeleyebileceğiniz gibi LinkedIn profilinize girerek LinkedUp profilinizi de kişiselleştirebilirsiniz.

Bunlara ek olarak uygulama üzerinden LinkedIn profilinize ek 4 yeni fotoğraf yükleyebilir ve ardından profilinizi belirlediğiniz kriterlere göre kimin görüntüleyebileceğini ya da görüntüleyemeyeceğini de ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca Endüstri ve okul olmak üzere iki tane de bonus özelliği yer alan uygulamada bunları açabilmek için uygulamayı 5 arkadaşınıza tavsiye etmeniz gerekiyor.

LinkedUp indir